صوت و تصویرفرهنگسلامتاجتماعیعلم و دانشبین المللمنطقهترکیهایرانصفحه اصلی

کشوری که ترس از نابود شدن دارد

15-05-2017 10:10
امروز در جهان دویست و شش کشور وجود دارد. صد و نود و دو کشور عضو سازمان ملل است و از طرف تمام کشورهای دیگر به رسمیت شناخته شده اند.


 اینکه هر کشوری گذشته، آینده، سطح پیشرفت، مشکلات اجتماعی و سیاسی دارند، درست است.
ولی هیچ یک از این کشورها مشکل نابود شدن و از بین رفتن را ندارند، الا اسرائیل.
بلی، تمام این کشورها در نقشه جهان جایی را برای خود گرفتند و صاحب پرچمی هستند. تعداد زیادی از این کشورها جمعیت بسیار کمی دارند، از لحاظ نظامی، اقتصادی و تکنولوژیکی هم بسیار ضعیف هستند. ولی با این حال هیچ یک از آنها ترس نابود شدن ندارند و مردم این کشورها شب که می شود، خواب راحتی دارند.
گفتیم که به غیر از اسرائیل. و با وجود این همه قدرت نظامی و تکنولوژیکی. با وجود اینکه یکی از کشورهای اصلی تولید کننده و صادر کننده جهان است، با خطر نابودی مواجه است.
چرا؟ چون که سرزمینی را که برای سکونت بر گزیده است، با غصب و دزدی به دست آورده است. اسرائیل همان قدر نگاران است که صاحب یک خودروی غصب شده یا یک خانه غصب شده نگران است. مدام در حال ترس است.
امروز 15 می ماه روز نکبت (یوم النکبة) برای فلسطینیان است. دولت غاصب گر تروریستی اسرائیل در 15 می 1948 میلادی توسط سلطه جهانی از جمله انگلیس تشکیل شد.
رژیم صهیونیستی غاصب گری خود را همچنان ادامه می دهد. حداقل 6 میلیون فلسطینی در خارج از سرزمین های خود در اردن، سوریه و لبنان به عنوان پناهنده زندگی می کنند.
و هر یک از این افراد با این حسرت زندگی می کنند که روزی به کشور خود باز خواهند گشت. و جمعیت این انسان ها روز به روز افزایش می یابد.
به همین خاطر است که اسرائیل هر شب از خواب خود با ترس بیدار می شود، صاحب خانه هایی که غصب کردند، هر شب به خوابشان می آید.
از سال 1948 تا به امروز دولتی به نام اسرائیل وجود دارد. و این زمان اصلا و زمان طولانی نیست. در اطراف اکثر ما کسانی هستند که قبل از این تاریخ به دنیا آمده اند. رژیم صهیونیستی به اندازه طول عمر یک انسان زندگی نکرده و نخواهد کرد.
بگذارید صاحب تکنولوژی باشند، بگذارید صاحب سلاح های مدرن باشند، بگذارید صاحب کلاهک هسته ای باشند. خودش هم می داند که روزی قطعاً نابود خواهد شد، از بین خواهد رفت.
ما این حرف ها را نه به نام فلسطینیانی که اسرائیل را به رسمیت نمی شناسند می زنیم و نه یک رفتار ایدئولوژیکی داریم. ما فقط رفتار نگران اسرائیلی ها را با نگاه به چشمانشان مشاهده می کنیم.
آری. ما از خداوند متعال می خواهیم نابودی این رژیم تروریستی صهیونیست را که در 15 می 1948 میلادی بر روی اشک و خون مسلمین بنا شد را به ما نشان دهد. نه فقط نابودیش را ببینیم، بلکه دستی هم در این نابودی داشته باشیم.

Haberleri Paylaşarak Bilgiyi Anında Arkadaşlarınıza Ulaştırabilirsiniz.