صوت و تصویرفرهنگسلامتاجتماعیعلم و دانشبین المللمنطقهترکیهایرانصفحه اصلی

اگر فکر می کنید که با خون سیراب شدند، اشتباه می کنید

21-05-2016 12:49


 در قتل عام 6-8 اکتبر دنیا شاهد جنایتی شده بود. جوانانی که در حال توزیع گوشت به نیازمندان در عید قربان بودند، چنان وحشیانه به قتل رسیده بودند که در تاریخ شبیه آن دیده نشده بود.
و باز هم ما را متعجب نکردند. در روستای دوروملو چنان قتل عامی کردند که حتی اجساد کشته شدگان هم پیدا نشد.
اما اگر فکر می کنید که با خون سیراب شدند، اشتباه می کنید. شکی نداشته باشید که اگر از دستشان بر آید، جگر کسانی را که سر تعظیم در مقابل خدایان آنها فرود نمی آورند، به راحتی به دندان می گیرند و از تکه تکه کردن هر کسی که در منطقه (کردستان) از خودشان نیستند با بمب های آزادی، صلح و دموکراسی خودشان، ذره ای ناراحت نمی شوند.
هر کسی که سیره پیامبر(ص) را مطالعه کرده باشد به خوبی می داند که در بسیاری از جاها مشرکین، کسانی را که از اقوام خودشان است، فقط به این دلیل که مثل خودشان فکر نمی کنند به چه شکل وحشیانه ای شکنجه می کردند، به قتل می رساندند و بعد از کشتن نیز اجساد آنها را شکنجه می کردند. در نتیجه یک مسلمان از رفتار مشرکین امروز به تعجب نمی افتد.
همه ما می دانیم که مشرک کسی نیست که به خدا اعتقاد نداشته باشد، بالعکس کسی است که به خدا ایمان دارد ولی خدایان دیگری نیز دارد. در نتیجه یک مشرک می تواند محجبه باشد، نماز بخواند و گفتار ها و رفتار های اسلامی داشته باشد.
آنها برای چه باید از کشته شدن مردمی بترسند که در نزد آنها هیچ ارزشی به غیر از رأیشان ندارند و همانند گله ای هستند که از شیرشان استفاده می شود. از طرف دولت هم کشته نشدند که آنها بتوانند از آن استفاده تبلیغاتی داشته باشند.
پس برای چه مردند؟ مانع کامیونی با 15 تن ماده انفجاری شدند. "خدای نکرده اگر در یک مکان شلوغ منفجر شود، آدم های بی گناه زیادی کشته می شود، بچه ها یتیم، مادرها بیوه می مانند، حیف است، مادر ها گریه نکنند. به این چیز ها اجازه ندهیم" گفتند و بدن خود را سپر آنها کردند.
همچنین چنان جرم بزرگی را مرتکب شدند(!) که آرایی که قبلاً نادانسته داده بودند نیز نتوانست جرمشان را سبک کند. هم به قتل رسیدند و هم خائن اعلام شدند. می دانید از طرف چه کسانی؟
از طرف کسانی که در 9 می ماه 1988 به روستای تاش کوی در شهر نصیبین یورش برده و 11 نفر از یک خانواده از جمله 8 کودک و 2 زن را به قتل رساندند... از طرف کسانی که در 26 نوامبر 1989 در شهر یوکسک اوای استان حکاری 21 روستایی را به قتل رساندند... از طرف کسانی که 11 ژوئن 1990 با حمله به روستای چوریملی در استان شرناق 27 نفر را به قتل رساندند...
از طرف کسانی که در 26 ژوئن 1992 با حمله به مسجد روستای یولاچ در شهر سیلوان استان دیاربکر 10 نفر را به شهادت رساندند... از طرف کسانی که در 1 اکتبر 1992 در روستای جویز دالی استان بیتلیس 30 نفر از جمله عده ای زن و کودک را کشتند... از طرف کسانی که در 20 اکتبر 1992 با توقف یک اتوبوس در نزدیک های روستای خزر شاه در استان بینگول 19 مسافر را گلوله باران کردند و کشتند...
از طرف کسانی که در 26 ژوئن 1993 در روستای قیونلوی شهر یشیلی واقع در استان ماردین 8 نفر از جمله 1 کودک و 4 زن را، در 6 جولای 1993 در روستای باش باغلار واقع در شهر کمالیه استان ارزینجان 28 نفر را، در 19 جولای 1993 در روستای وانیزر واقع در شهر باغچه سرای استان وان 25 نفر از جمله 22 زن و کودک را، در 21 اکتبر 1993 در روستای گون بولاک واقع در شهر بایکان استان سعیرت 22 روستایی را، در 25 اکتبر 1993 در منطقه یاوی واقع در شهر چات استان ارزروم 35 آدم بی گناه را، در اول ژانویه 1995 در روستای حمزه لی شهر قولپ استان دیاربکر 19 نفر را به قتل رساندند...
اینها فقط بعضی از قتل عام های آنها هستند. اینها مردم را این قدر دوست دارند(!) که هدیه آنها فقط گلوله، بمب، خون و اشک شده است. در نتیجه رأی هایی را که از مردم گرفتند بی پاسخ نگذاشتند.
و امروز نیز همانند دیروز بسیار آسوده خاطر هستند. به شیطان بزرگ تکیه داده اند. با قهقهه و برگزاری کنسرت ها خوشحالی خود را نشان می دهند. حتی برای کشته شدگان از سربازانشان در کوه ها(پ.ک.ک.یی ها) خواستند که عذر خواهی کنند. دیگر حجت بر آنها تمام شده است.
ظالمی بود به نام صدام، همان که حلبچه را با بمب های شیمیایی قتل عام کرده بود. پشت خود را به آمریکا داده بود و در جنگ با ایران بی شمار سلاح از آنها گرفته بود. ولی بعداً امور به میل او پیش نرفت. آمریکا، صدام را که به او تکیه کرده بود، اعدام کرد.
آیا صدام مصونیت داشت یا خیر؟ معلوم نیست ولی او دیگر وجود ندارد. پس معلوم می شود که شیطان بزرگ چنان هم وفادار نیست. خب، شیطان است دیگر، چگونه می توانی به آن اعتماد کنی، مگر نه؟

Haberleri Paylaşarak Bilgiyi Anında Arkadaşlarınıza Ulaştırabilirsiniz.